Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Yağlarınızdan Kurtulun

Yağlarınızdan Kurtulun

Vücudunuzda gözünüze güzel gelmeyen, sarkana, vücut ölçünüzün orantısını bozan bölgeleriniz için, uygulanan yağ aldırma operasyonunu 18 yaşından büyük herkes yaptırabilir. Kadınlardansa erkeklerinde yaptırdığı bu operasyonu, vakum yöntemi ile istediğiniz bölgeye uygulama yapılır ve incelmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Yağ aldırma işlemi doktorunuzun belirlediği bölgeler üzerinde gerçekleştireceği operasyon ile gerçekleşir. Bunun içinde doktorunuzdan randevu alıp, uygulama yapmak istediğiniz bölge hakkında görüşüp, ameliyat sürenize de karar verirsiniz. Yağ aldırma fiyatları, incelmek istediğiniz bölgeye göre değişir. Yani bir çene altı inceltme operasyonu ile, göbek karın bölgesinin fiyatı aynı değildir.

Liposuction fiyatları, doktorun muayene sonrasında belirlenir. Ve lokal anestezi mi genel anestezi mi olacağınızı da doktorunun belirleyeceği için, fiyatta buna gire değişkenlik gösterir. Vücut estetiğinizi önemsiyorsanız bu operasyonu mutlaka olmalısınız. Koşullarınız olumluysa ve doktorunuza da güveniyorsanız sosyal ve psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissetmeniz için, araştırmalarınızı yapıp, bu ameliyatı olun. Çünkü kendinizi sevmeniz, önemlidir.

Tekrar kilo alma olasılığınız olduğunu da asla unutmayın. Eğer yağ aldırma işlemi yapmaya karar verdiyseniz ve yaptırdıysanız mutlaka kilonuzun da kontrolünü yapmalısınız. Sağlıklı beslenip, düzenli sporunuzu yapmalısınız. Aksi taktirde ikinci bir operasyon geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Bütçe konusunda da önceliğiniz maddiyat olmamalı. Sonuçta bir kez yaptırıp bu işlemi rahat etmeniz önemli. Ayrıca doktorunuzun da size güven vermesi de önemlidir. Ameliyat sonrası oluşabilecek ağrı sızı ve sancı durumlarınızda panik yapmamalısınız. Ameliyat geçirdiğiniz için olası bir durumdur. Gerekli bakım ve korumanızı yaparsanız kısa sürede rutin hayatınıza dönersiniz. Doktorunuzun önerdiği, ameliyat sonrasında giymeniz gereken bir korse verir. Bu korse kısa sürede toparlama yapar ve sarkmalarınızı engeller. Ağrılarınız da hafifletip, kolayca iyileşmenize yardım eder.

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo