Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Yağ Aldırmada Yanlışa Götüren Algılar

Yağ Aldırmada Yanlışa Götüren Algılar

Yağ aldırmanın bilinen birçok yanlış tanımı olmasıyla beraber, halk arasında doğru olmayan bilgiler duyulmaktadır. Kimileri yağ aldırmanın ölümcül sonuçlara yol açtığını söyleyerek birçok kişinin de bundan etkilendiği görülmektedir. Bilinmelidir ki yağ aldırma (liposuction) işlemi cerrahi bir operasyondur. Önemli olan faktör doğru adreste bulunup, alanında uzmanlaşmış doktorlarla görüşmeyi sağlamaktır. Ayrıca yağ aldırma işlemi hangi şikâyetlere cevap vermektedir bunları bilmek gerekmektedir.

Yağ aldırma fiyatları sırf uygun diye başvurulan yerlere müracaatta bulunmayın. Gerekli araştırmaları yaparak bu operasyon sizi sağlığınız için uygun mu öncelikle bunu öğrenmelisiniz. Tabi ki her operasyon risk taşır, liposuction işlemi de risk taşıması çok olağandır. Özellikle her kişi bu operasyonlar için uygun olmadığından buna dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu anlamda hastanında sağlığı için doktorun sorduğu sorulara doğru cevap vermesi önemli bir ayrıntıdır. Yağ aldırma ameliyatı öncesi ve sonrası uyulması gereken şeyleri hastanın harfiyle yerine getirmesi gerekmektedir. Böylece iyi sonuçlara ulaşmak için geriye fazlaya bir şey kalmayacaktır. Yalnız gelişen teknoloji ve tekniklerle beraber bu risk her geçen gün azalmaktadır. Bunun yanı sıra zayıflamak için bu yönteme başvuranların beklentilerini karşılamadığından şikâyetler ve yanlış bilgilere sebebiyet vermektedir. Anlayacağınız kilolarınızdan kurtulmak için başvurduğunuz yağ aldırma operasyonundan sonra formunuza eskisi gibi kavuşacağınıza inanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü yağ aldırma operasyonu normal kiloda olup bölgesel yağ birikintileri olan kişilerin, boyun germe, karın germe, doğum sonrası yaşanan sarkmaları azaltma, erkeklerde jimonakasti denilen meme büyümesi rahatsızlığına etkili olan, çözüm üreten bir operasyondur.

Liposuction fiyatları da kulaktan dolma bilgilerle öğrenmek yerine, kendi bölgesel durumlarınızı öğrenerek, alınacak bölgedeki yağ oranı ve kullanacak teknikleri öğrenerek, açıkçası doktorunuza başvurarak öğrenmeniz daha iyi olacaktır.

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo