Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Yağ aldırmada etkili yöntem

Yağ aldırmada etkili yöntem

Vaser Liposuctionda En Etkili Yöntem Nedir ?

Vaser liposuction yönteminde uygulama öncesinde hastaya verilen sıvı operasyon sırasında hastanın kanamasının olmamasına ve alınacak olan yağların daha rahat alınması için parçalanmasına yardımcı olmaktadır. Vaser cihazı kullanılarak yapılan yağ aldırma işlemi olan vaser liposuction işleminin seçici olması istenmeyen kalıplaşmış yağların vücuttan atılmasına yardımcı olur. Yapılacak olan bu işlem için özellikle büyük hastanelerin tercih edilmesi gerekir. Vaser cihazı kullanılarak yapılan bu işlem sonrasında hasta 1-2 gün içerisinde normal yaşantısına geri dönebilir. İşlemin uzman bir doktor tarafından uygulanması ile sorun yaşanmamasını sağlanır.

Bölgesel Vaser Liposuction

Bazı bölgelerde istenmeyen fazlalıklarının olması hoş olmayan görüntülerin oluşmasına neden olabilir. Vaser lipo uygulaması genel anestezi altında yapıldığından hasta operasyon sırasında herhangi bir ağrı duymayacaktır. Bu işlem sonrasında cihaz ile yapılacak uygulama sırasında özellikle dışarı atıldığını mümkün olmayan yağlar bu cihaz tarafından seçilerek bu şekilde bu yağların emilimi sağlanır. Yapılacak olan yöntemin en büyük farkı diğer yöntemlere oranla seçici olarak işlem yapmasıdır. Bu yöntem yapılan spor veya diyet ile bölgesel fazlalıklarından kurtulamayanlar için etkili çözümler üretilir.

Vaser Liposuction Süresi

Kısa bir operasyon olsa da oldukça riskli bir uygulama sonucunda yapılan işlemin etkili olması için buna uygun koşulların sağlanması gerekir. Hastanın ağrı hissetmemesi için genel anestezi ile işlem yapılır. Bu sayede operasyon sonrasında verilen ağrı kesicilerle diğer operasyonlara oranla daha az ve hafif ağrılar ile bu dönemi atabilir. Yağ aldırma işlemi ile erkek veya bayanlarda fazlalıklar alınarak bu şekilde daha hoş bir görünüm elde edilir. Bu yöntem ile alınan yağlar daha sonra geri alınma ihtimali olmaması sayesinde de uzun süre dikkat edilmesi halinde kilo alımı konusunda daha etkili sonuçlar vermektedir.

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo