Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Yağ Aldırma Yöntemleri Ve Fiyatları

Yağ Aldırma Yöntemleri Ve Fiyatları

Yağ Aldırma Yöntemleri Ve Fiyatları

Yağ aldırma yöntemleri ve fiyatları Liposuction ameliyat yöntemiyle yapılacak bölgelerde yağın alınmasında:

1- Kuru teknikleri

2- Wet teknikleri

3- Superwet teknikleri

4- Tümescent teknik olmak üzere dört şekilde yapılabilir.

Liposuction genelde superwet ve tümescent teknikleri ile sağlanmaktadır. Bu yöntemlerle vücudun içine sıvı ve ilaçlar verilerek kanamanın, ağrının olduğu durumlarda olmaması sağlanmaktadır. Yağ hücrelerinin çok daha kolay alınmasında sağlanmaktadır. Liposuction ameliyatının yağ alınacak alanında büyüklüğüne göre her sıklıkla sedasyon adı verilen anestezisi ile out patient işlemleri ile uygulanmaktadır.

Anestezi yapılma basamakları

Alınacak yağ miktarı ve fazlası ile hastanelerde yatarak veya genel anestezi ameliyatı olunabilmektedir. Daha çok küçük bir alana uygulanacak ise lokal anestezi ile sağlanabilmektedir.  Anestezi uygulamasından öncede gerginliği azaltmak için medikasyon verilmektedir.  Sedatif anestezik ameliyatında daha rahat olmanız sağlanmaktadır.  Genel anestezi uygulandığında bütün ameliyatlar boyunca uyunması gerekmektedir.  Yağ aldırma ameliyatının da kapsamına bakılarak, işlemler 50 dakikadan 5 ve 6 saate kadar uzayabilmektedir. Yağ aldırma yöntemleri ve fiyatları ameliyatta, liposuction uygulanacak bölgelerde yapılan yaklaşık 0,3 cm’ lik çok küçük kesiler ile başlanmaktadır. Bu küçük kesilerin içinden yapılacak yağ alma işlemlerinin hiçbirinde bir iz kalmamaktadır.  Liposakşın uygulama yapıldığında alanların alttaki dokuya daha iyi yapışması sağlanmaktadır. Ayrıca şişkinliğin engellenmesinde ve sıvı birikiminide önlemek amacıyla özel korseler giydirilmektedir.

Yağ aldırma fiyatları

Bu uygulamalarda pek çok medikal estetik uygulamalar ve daha uygun fiyatlara sahiptir. Fakat hastanın muayene olmasından önce bir fiyat belirtmek doğru olmamaktadır.

Uygulamanın vücudun hangi bölgesine, ne kadar yağ alınacağı gibi unsurlar liposuction yağ alma fiyatı noktasında belirlenmektedir. Bundan dolayı bölgesel yağlardan kurtulmak istiyorsanız fiyatı hakkında bilgi almanız için sizi kliniğimize uğramanız gerekmektedir. Ayrıca Yağ aldırma yöntemleri ve fiyatları Liposuction fiyatlarının da hastadan alınacak yağ miktarlarına, uygulama yapılacak alan sayılarına, hastanın yaşına, kilosuna, anestezi şekline, ek tedaviye ihtiyaç olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Bunları belirleyenlerin tümü muayenedir. Hastaya bağlı bazı faktörler dışında da gerekli olan faktörlere de bağlı olarak da ücret değişebilmektedir.

 

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo