Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Yağ aldırma uygulaması (Vaser Liposuction)

Yağ aldırma uygulaması (Vaser Liposuction)

Yağ aldırmak ve Liposuction

Yağ aldırmak isteyenler bu durumda liposuction yöntemi ile iyi sonuç alabilirler. Bu yöntemde cihaz ile yağlar kalıpsallaştıkları ve kalıcı oldukları bölgelerden alınarak işlem sonuçlanır. Bu operasyon hastane ortamında uzman doktor tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra yapılır. Bu sayede daha iyi bir uygulama yapılarak operasyondan istenilen sonuç alınabilir. Operasyonda kullanılan cihaz ile yapılan işlem diğer liposuction yöntemlerine oranla seçici olarak yapıldığından daha sık tercih edilir. Vaser liposuction yönteminin uygulanması ile vücutta biriken atılımı mümkün olmayan yağlardan kısa sürede kurtulmak mümkündür.

Vaser Liposuction Cihazı

yönteminde uzman doktor tarafından cihaz ile yağ alımı yapılır. Bu işlem gün içinde tamamlandıktan sonra gerekli kontrollerin ardından hasta taburcu edilerek bu şekilde işlem tamamlanır. İyileşme döneminde ağrı kesiciler ile hasta ağrısız bir dönem geçirir. İki gün içerisinde hasta normal yaşantısına dönecek duruma gelir. Bu işlem sonucunda hastanın vücut yapısı istenildiği gibi daha güzel ve hoş bir duruma getirilir. Bu yöntem isteyen ve kontroller sonucunda uygun olan herkese hastane ortamında rahatlıkla uygulanabilir. Vaser cihazı ile uygun koşullarda yapılan işlem diğer liposuction işlemlerine oranla operasyon sonrasında hastanın ağrısının daha az olmasını sağlar.

Bölgesel Yağ Alımı Vaser Liposuction

Bölgesel yağ alımlarında cihaz tarafından yayılan ultrasonik dalgalar ile bu bölgelerdeki yağlar uyarılarak tepki vermesi sonucunda erimesi sağlanır. Operasyon sonrasında morluk, şişlik ve ağrı diğer liposuction yöntemlerine oranla daha az olduğundan bu yöntem kişiler tarafından sıklıkla tercih edilebilir. Yöntemin en büyük farkı diğer işlemlere oranla bu yöntemin yağ alımında vücudun dışarı atamadığı yağları seçerek bu yağların dışarı atılmasını sağlamasıdır.  Bu sayede atılan yağlar daha sonra yağlanma olması halinde daha rahat bir şekilde verilebilir ve yerleşmeden çözüm bulunabilir.

 

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo