Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Yağ Aldırma Uygulaması

Yağ Aldırma Uygulaması

Yağ aldırma uygulaması herkesin zannettiği gibi zayıflamak için yapılan bir yöntem değildir. Sadece estetiği bozan bölgenin incelmesi için uygulanan bir operasyondur. Vücudunuzda bacaklarınız ince ve göğsünüz küçükse, bel bölgesinin de estetik görünüm için belli bir orantıda olması gerekir eğer yoksa, bu bölgeye yapılan uygulamaya biz Liposuction diyoruz. Yağ aldırma işlemi zayıflama tekniği olmadığı için, doktorun hastayı görüp karar vermesi halinde yaptırılmalıdır. Uygulamanın yapıldığı yerler genelde, kollar, göbek bölgesi, bacaklar, diz çevresi, meme ve boyundur. Bu bölgeler yağlanmaya çok müsait olduğu için, zayıflaması da zor olduğundan bu uygulama ile incelme sağlanır. Bölgesel uygulamaya lokal anestezi yeterli olacaktır. Ancak bölge büyüyorsa genel anestezi şart. İşlem sırasında küçük kesikler açılır ve vakumlama yoluyla gereken miktarda yağ alınır. Ve bu kesik estetik dikiş olduğu için kolaylıkla kapanır ve iz kalmaz.

Yağ aldırma fiyatı, işlemin yapılacağı bölgeye göre farklı bir rakam çıkar her seferinde. Doğal olarak da net bir şey söylemek mümkün değildir. Fiyat konusu ve bunun gibi aklınıza takılan tüm sorulara cevap almak istiyorsanız, araştırdığınız doktorunuzdan randevu talep edip, muayene olmanız gerekmektedir.

Liposuction fiyatı, hakkında tüm merakınız ancak, işleminizin uygulanacağı bölgeyle orantılı belirtilebilir. Ameliyat sonrasında hastanın hastanede kalmasına gerek yoktur. Aşırı ağrı ve sancı gibi durumlarda da sıradan bir ağrı kesiciyle tedavi edilebilmesi de mümkündür. Zaten ameliyat sonrası ağrı olması da korkmanız gereken bir şey değildir. Asla endişelenmeyin. Uygulama yapılan bölgede, şişme, kızarıklık, ağrı da normaldir. İyileşme süresi ise birkaç hafta sürecektir. Ancak günlük rutin işlerinize dönmeniz bir ayı almaz. Hemen eski halinize ve eski sağlığınıza kavuşabilirisiniz.

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo