Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Yağ Aldırma Nedir Ve Neden Uygulanır ?

Yağ Aldırma Nedir Ve Neden Uygulanır ?

Yağ aldırma; özellikle bayanların çok sık başvurduğu ve estetik görünümdeki iyi halin arttırılmasının amaçlandığı bir cerrahi girişimdir. Bu girişim sayesinde kişinin herhangi bir bölgesinde oluşan fazla yağlanma sorununun çözümlenmesi amaçlanmış olur. Cerrahi bir girişim olduğundan sağlık sorunu olan anestezi almasında sakınca görülen kişilere uygulanması çok fazla önerilmez. Yağ aldırma işleminin yapılabilmesi için 18 yaşının doldurulmuş olunması ve bu operasyonun gerçekleştirilmesine engel teşkil edecek bir sağlık sorununun olmaması gerekmektedir. Bu işlem sayesinde kişilerin kendilerine olan güvenleri bir tık daha artacaktır. Çünkü bedende var olan deformasyonlar kişilerin kendilerini kötü hissetmelerine neden olur bu da doğal olarak kendine güvende bir zayıflamaya neden olur.

Yağ aldırma işlemi için iyi bir hekim seçilmesi operasyondan alınacak sonucunda en iyisi olmasında önem taşımaktadır. Sonuçta fazla olan yağ dokusunun vücudunuzdan uzaklaştırılması işlemini hekiminiz gerçekleştirecektir. Bu işlem sonrasında tabi ki sizlere de çok iş düşmektedir. İlk olarak erken kalkma çok önemlidir çünkü erken kalkılan operasyonların devamı da kolay işlemektedir. Yani operasyondan sonra kişi ne kadar çabuk eski hayatına dönmeye çabalarsa o kadar daha kolay operasyonun etkilerinden kurutulacaktır. İyi bir yağ aldırma işlemi için sadece hekimden mucizeler beklemek doğru değildir. Aynı oranda operasyon sonrasında kişinin de kendine dikkat etmesi ve hekim söylediklerine uyması çok önemli olacaktır. yağ aldırma işleminde her küçük büyük operasyonda gerçekleşme ihtimali olan enfeksiyon oluşumu mümkün olabilecektir. Böyle bir sorun yaşamamak için özellikle operasyon bölgesinin temizliğine ve bakımına özen gösterilmesi gereklidir.

Yağ aldırma işlemi ile vücudunuzda bulunan fazla yağ görüntüsünden kurutulabilir ve daha sağlıklı ve zinde bir vücuda kavuşma imkânına sahip olabilirsiniz.

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo