Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Vaser Liposuction Yöntemi

Vaser Liposuction Yöntemi

Fazlalılar ve Vaser Liposuction

Fazlalıkları olanlar ve özellikle bölgesel olarak bu fazlalıkları vücuduna yerleşmiş olanlar spor veya diyet yaparak bu yağlardan kurtulma imkanları yoksa bu durumda yağ aldırma yöntemi ile buna çözüm bulunmasını talep edebilirler. Vaser liposuction yöntemi yağ alma yöntemleri arasında en iyi sonuç alınmasına yardımcı olacak olan yöntemdir. Bu yöntemde cihaz ile seçici olarak özellikle yakılamayan yağların alımı yapılır. Hasta bu operasyon sırasında genel anestezi altında olacağından ağrı hissetmez. Operasyon sonrasında da hastaya ağrı kesici verilir ve bu şekilde ağrısız iyileşme dönemi geçirilir.

Vaser Liposuction Detayları

Yöntemi etkili sonuç alınmasına yarayan uzman doktor tarafından yapılması gereken bir yöntemdir. Bu yöntem hastane ortamında yapılması gereken bir uygulamadır. Öncelikle hastaya verilen sıvı ile yağların parçalanması ve aynı zamanda kan akışının durması sağlanır. Yağlar parçalandıktan sonra vaser liposuction cihazı ile yağların alımı sağlanır. Bu işlem yapılırken özellikle seçici bir uygulama ile yağlar arasından seçilerek yağ alımı yapılır. Bu işlem ile kişiler daha düzgün bir fiziğe sahip olabilirler. Bu yağlanmalar özellikle bazı bölgelerde olduğundan buna göre uygulama yapılarak çözümler üretilir. Bölgesel olarak yağlanma bayan ve erkeklerde farklı bölgelerde oluşabilir.

Vaser Liposuction Yöntemi Uygulandıktan Sonra

Yağ aldırmak isteyenler için öncelikle gerekli olan kontroller yapılarak bu şekilde uygun uygulama yöntemi seçilir. Bu şekilde istenmeyen fazlalıklardan kolayca kurtularak istenilen bir yapıya sahip olunabilir. Cihaz ile yağ alma işlemi bir türlü verilemeyen kilolardan da kurtulmaya yardımcı olur. Bu şekilde uygulama ile erkek veya bayanlarda çözümler üretilebilir. Alınan yağlar daha sonra dikkat edilmesi halinde yeniden oluşmayacağından bu yöntem diğer yöntemlere oranla daha etkili olmaktadır. Bu yöntem uygun koşullarda yapılması gereken riskli bir yağ alma yöntemidir.

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo