Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Vaser Liposuction Yöntemi ile Yağ Aldırma

Vaser Liposuction Yöntemi ile Yağ Aldırma

Vaser Liposuction

lipo Vaser liposuction denilen işlem, ucunda ses dalgaları veren özel bir kalem sayesinde vücudun sorunlu ve yağlı bölgelerine enjektör gibi girerek buradaki yağları parçalayıp, sıvılaştıran ve sonrasında bunların vücuttan çekilip uzaklaştırılmasını sağlayan bir yöntemdir. Bu yöntemde yalnızca yağlar çekilir yani sinirler ve kaslar bundan etkilenmez. Vaser lipo işlemi yapılırken de yapıldıktan sonra da kişinin canı yanmamaktadır. Aynı gün evinde istirahat edebilmektedir. Kanama olmadan, morluk olmadan bu işlem çok basit şekilde yapılabilmektedir. Yapılan işlemin bir kez gerçeklemesi yeterli olmaktadır.

Vaser Lipo ile Ne Kadar Yağ Alınabilir?

İşlem öncesi yapılan inceleme de vücudun neresinden ne kadar yağ alınacağı saptanıp, bir plan içerisinde operasyon yapılmaktadır. İşlemde 6 litreye kadar büyük yağ kitlelerinden kurtulma sağlanabilmektedir. Alınan yağlar vücudun değişik yerlerinde kullanılabilmekte, silikon yerine artık yağ kullanımı sağlanabilmektedir. Bu yöntemde eğer küçük bölgelerde çalışma yapılacak ise sınırlı uyuşturma uygulanmaktadır. Büyük bölgeler için ise genel anestezi uygulanmaktadır. Vaser lipo geçen bölge için riskler en aza indirilmiş şekildedir. Her liposuction işleminde olduğu gibi işlem bitiminde korse kullanılmasından başka bir şeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu süre Vaser işlemlerinde üç haftaya kadar inmiştir. Bu sayede işlem yapılan bölgedeki ödem çok hızlı bir şekilde giderilmekte ve şekillenme sağlanmaktadır.

İleri yaşlara sahip kişiler içinde gerekli tenkitler yapıldıktan sonra herhangi bir sorun teşkil etmiyor ise eğer işlem yapılabilmektedir. Bu işlem sonucu kişiler oldukça rahatlamaktadır. Kıyafetlerini daha rahat kullanabilmekte olup ayrıca kişilerin kendilerine daha çok güvenmesini sağlamaktadır. Teknolojinin Vaser yönteminde kullanımı hem hastayı hem de hekimi mutlu etmektedir. Cildin sarkmasını da önleyen bu yöntem, kollarda ve gıdılarda da oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Kadın erkek herkese uygulanabilmektedir. Alınan sonuçlar oldukça memnun edici sonuçlardır.

Vaser Liposuction Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için Hemen Yan Sütundaki Formu Doldurun!

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo