Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Seçici Yağ Aldırma İşlemi

Seçici Yağ Aldırma İşlemi

Seçici Yağ Aldırma

Bölgesel fazlalıkları olan ve bu fazlalıklardan yaptığı işlemler ile kurtulamayan kişiler liposuction yöntemi ile bu yağların alınmasını talep edebilirler. Yağ aldırma işlemi hastane ortamında genel anestezi uygulanarak yapılmaktadır. Bu sayede bölgesel olarak vücudun belli bölgelerine yerleşerek kiloya neden olan yağlanmalar alınabilir. Vaser liposuction yöntemi de en etkili sonuçları veren yağ aldırma yöntemi olarak sık kullanılır. Bu yöntemde özellikle cihazın seçici olarak tamamen kalıpsallaşmış olan yağları seçerek onlara yönelik işlem yapması iyi sonuç alınmasını sağlamaktadır.

Vaser lipo

Vaser ile istendiğinde uzman doktor tarafından işlem yapılarak öncelikle yağların parçalanması için vücuda sıvı verimi yapılır. Ardından parçalanan yağların alımında bu cihaz ile seçici işlem yapılır. Cihaz özellikle seçici olarak yağ alımı yaptığından bu durumda uzman doktor tarafından yapılması gerekir. Operasyonda alınacak olan yağlar vücuttan atılımı mümkün olmayan yağlar olacağından bu sayede tekrar bölgesel fazlalık oluşumu da önlenmiş olacaktır. Operasyon sonrasında hasta bir iki gün içerisinde normal yaşantısına dönebilecek duruma gelir. Operasyon sırasında hastaya anestezi uygulandığından bu sayede hasta ağrı hissetmez. Bu sayede operasyon sonrasında da hastaya verilen ağrı kesiciler ile ağrısız bir iyileşme dönemi geçirilir.

Vaser liposuction

Yöntemi ile uygun koşullarda yağ alımı işlemi yapılarak hasta daha düzgün hatlara sahip olacak şekilde fazlalıklarında kurtulur. Bu yöntemi isteyen ve özellikle bölgesel kalıplaşmış yağları olan hastaların tercih etmesi daha iyi sonuçlar alınmasını sağlar. Uygulamanın mutlaka uzman doktor tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra yapılması gerekir. Bu işlem sayesinde fazlalıklar alındıktan sonra kilo verilmesi daha rahat olmaktadır. Bu yöntem uygulaması hızlı ve etkili sonuç alınması için tercih edilen yağ aldırma yöntemlerinin başında gelerek sıklıkla tercih edilir.

 

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo