Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Özgeçmiş

Özgeçmiş

op-dr-huseyin-kandulu
Op. Dr. Hüseyin KANDULU, K.K.T.C’nin Lefkoşa kentinde 1979 yılında doğdu. İlköğretimi ile kolej eğitimini Kıbrıs’ta tamamladıktan sonra Tıp Eğitimi için Türkiye’ye geldi. 2003 yılında Tıp Doktoru olarak mezun olan KANDULU, tıp eğitimi sürecinde yoğun ilgi duyduğu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimi sürecinde birçok rekonstrüktif ameliyatın yanı sıra burun, meme ve vücut estetikleri ile yoğun olarak ilgilendi ve çok sayıda ameliyat gerçekleştirdi. 2010 yılında mikrocerrahi alanında ki “Minimal Sütür Tekniği ile Mikrovasküler Anastomoz Uygulamalarında Kitosan’ın Etkisi” isimli tezini sunarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlayıp bu dalda uzmanlaştı. Estetik Cerrahi müdahalelere olan ilgisi nedeni ile uzmanlık sonrası ONEP kliniği bünyesinde Prof.Dr.Onur EROL’un fellowship programına katılarak estetik cerrahi alanında üst eğitim aldı ve birçok operasyona eşlik etti. Mecburi hizmet nedeni ile Bilecik Devlet Hastanesi’ne atanan Dr.KANDULU görev süresince Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölüm sorumluluğunu üstlendi ve kısa sürede 1000 in üzerinde başarılı operasyon gerçekleştirerek sağlık ve estetik alanında bölgeye yenilikler ve bakış açısı kazandırdı.

Tüm dünyadaki yenilikleri sürekli takip eden Dr. KANDULU vücut şekillendirmeye ve kombine ameliyatlara duyduğu ilgi nedeni ile Vaser Hi-def , Vaser liposuction, Total Definer Liposuction, Total Definer Tummy Tuck ve Postbariatrik (aşırı kilo kayıpları sonrası vücut germe) Cerrahi alanlanlarında İngiltere, Kolombiya ve Fransada dünyaca ünlü cerrahlarla birlikte çalışmıştır.

Özellikle liposuction uygulamalarında ki yoğun deneyim ve tecrübesi nedeni ile Dr.KANDULU halen Vaser Liposuction ve Vaser Hi-Def uygulamalarında yurtdışında eğitmenlik yapmakta , kurslar vermekte ve meslektaşları ile tecrübelerini paylaşmaktadır. Bunun yanında uluslararası toplantılarda da bu ileri teknik ve vücut operasyonları hakkında deneyimlerini sunmaya devam etmektedir.

Dr. Hüseyin KANDULU hastalarını Fulya’da özel kliniğinde kabul etmekte olup medikal estetik uygulamaları kliniğinde , operasyonlarını ise anlaşmalı olduğu özel hastanelerde gerçekleştirmektedir.

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo