Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Liposuction Yöntemi ile Yağ Aldırma

Liposuction Yöntemi ile Yağ Aldırma

Liposuction Yöntemi

Bölgesel fazlalıklar istenildiğinde kolayca verilemeyen kilolara neden olur. Yağ aldırma işleminde özellikle liposuction işlemi diğer yöntemlere oranla daha iyi sonuçlar veren bir yöntemdir. Cihaz özellikle kalıplaşmış ve vücuttan spor veya diyet ile atılımı yapılamayan yağların emilimi şeklinde sonuç verir. Operasyon genel anestezi altında yapıldığından hasta bu durumda herhangi bir ağrı hissetmez. Oldukça riskli bir operasyon olduğundan bu konuda uzman bir doktorun uygulama yapması gerekir. Bu açıdan operasyon sonrasında hasta 1-2 gün içerisinden kendisini toparlayarak normal yaşantısına devam edebilecek duruma gelir.

Vaser Lipo

İle işlem öncesinde vücuda kanama olmaması ve yağ parçalanması açısından verilen sıvının işlevini yerine getirmesi ile yağ emilimi işlemi başlatılır. Vaser liposuction ile yağ aldırmak isteyenler bu konuda detaylı olarak bilgi almalı ve buna göre karar vermelidir. En büyük farkı seçici bir şekilde işlem yapılması ve eritilmesi mümkün olmayan yağlardan kurtulmaya yardımcı olmasıdır. Bölgesel olarak kalıplaşan ve bir türlü eritilemeyen yağların oluştuğu bölgelerde bu uygulama ile istenilen sonuçlar alınabilir. Yapılan kontroller sonrasında hasta var olan fazlalık yağların cihaz ile emilimi için uygulama yapılır.

Vaser Liposuction Yöntemi Nasıldır

Vaser liposuction yöntemi için öncelikle gerekli olan kontrollerin yapılması gerekir. Bu yöntem daha zorlu olsa da sonucunda hasta da oluşan ağrının az olması ve daha etkili sonuç vermesi daha sık tercih edilmesine yardımcı olur. Vaser cihazı ile istenildiği gibi bir sonuç alınmak için kalıplaşan yağlar cihaz ile dışarı atılarak işlem yapılır. Bu işlem büyük hastanelerde gerekli olan cihaz ile iyi koşullarda yapılması gerekir. Bu sayede sorun yaşanmadan istenilen sonuç kolayca alınır. Uzman doktor tarafından hastane de yapılması gereken bir operasyondur.

 

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo