Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Liposuction

Liposuction

Liposuction Hakkında

Dünyanın en gelişmiş yağ aldırma yöntemi olarak ülkemizde de sık olarak kullanılan yağ aldırma yöntemi olan liposuction sayesinde hızlıca yağlarından kurtulmak mümkün olmaktadır. Ameliyat sonrasında diğer ameliyatlara göre daha az şişlik ve morarma olmaktadır. Birkaç gün içinde eski haline dönen hastalar yeni bir görüntüye kavuşmaktadır. Ayrıca yağların alınması sonrası ciltte sarkma ve deforme olmuş görüntü olmamaktadır. Mucizevi bir şekilde kilolu hastalara umut olan liposuction sayesinde kilo vermek isteyip te bir türlü veremeyen kişilerin en sık tercih ettiği yöntem haline gelmektedir.

Liposuction Genel Bilgiler

Vaser liposuction sayesinde hastalar yepyeni bir hayata başlamaktadır. Yağ aldırma yöntemi olan ve teknolojinin son yenilikleriyle birleşerek yağların vücut içinden hızlı bir şekilde atılmasına olanak hazırlayan yöntemle artık fazla kilolardan kurtularak oldukça rahat ve modern bir hayata kavuşmak kolay hale gelmektedir. Hastane ortamında ve liposuction konusunda uzman bir doktor gözetiminde yapılan ameliyatta ses dalgalarının ultrasonografi boyutuyla deri altına geçerek yağ hücrelerinin depolarına kadar ilerleyerek parçalanmalarını ve erimeleri sağlanmaktadır.

Vaser Lipo

yöntemiyle hastalar 1 saat gibi kısa bir zaman diliminde yağlarının eritilerek vücut içerisinden alınmasıyla rahat ve çabuk kilo vermenin avantajlarından sınırsız yararlanabilmektedir. Ultrasonografik ses dalgalarıyla hastaların bölgesel zayıflayarak fazla kilolu ve vücut orantısını bozacak görüntüden kurtulmaları sağlanmaktadır.

Ameliyat sonrası yapılan araştırmalara göre hastaların sosyal aktiviteleri artmakta ve daha öz güven Sahibi olabilmektedir. Bu nedenle kilo veremeyenler için teknolojinin bir hediyesi olan bu yöntemle yağlardan kurtulmak sadece 1 saat gibi kısa bir sürede mümkün olmaktadır. Teknolojinin bütün imkânlarından yararlanılarak daha rahat ve konforlu bir hayatı seçen hastalar hayatlarına başka bir bakış açısından bakarak kaybettiği ve özlediği yaşama merhaba diyebilmenin mutluğunu yaşamaktadırlar.

 

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo