Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Liposuction Öncesi

Liposuction Öncesi

Fazla yağlardan kurtulmak isteyen herkesin adresi, kesin çözüm olan liposuction (yağ aldırma) ameliyatıdır. Yağ aldırma, basit bir işlem gibi gözükse de aslında uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken, bir estetik ameliyattır. Bu sürece karar verdiğinizde en önemli olan ücret araştırmasından ziyade, sağlıklı bir operasyon geçirmek için güvenilir bir kuruluşla görüşmektir. Böylece bulunduğunuz bölgedeki sağlık kuruluşunun, uzman doktorlarıyla görüşerek kararınızı netleştirmiş olacaksınızdır.

Yağ aldırma fiyatlarını uygun fiyatta olmasına kanmamanız önerilmektedir. Bu anlamda yağ aldırma ameliyatıyla ilgili reklamlara da emin olmadan tamam demeyin. Çünkü sizin sağlığınızı düşünen kuruluş, sizin şikâyetlerinizi bilmeden bu konuda tüm bilgileri toplamadan size fiyat çıkarmaması gerekmektedir. Ameliyat öncesi doktorunuzun size soracağı soruları net ve doğru bir şekilde cevaplamanız gerek ki sağlıklı bir sonuç alabilesiniz. Yaşayacağınız bu süreçle ilgili sormak istediğiniz, aklınıza takılan her soruyu sorabilmeniz, karar sürecinde sizin için etkili olacaktır. Uygulanacak tekniklerle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Doktorunuzun daha önce tedavi ettiği hastaların fotoğraflarını görmek istediğinizi dile getirmekten çekinmeyiniz. Böylece aklınızda soru işareti kalmayacaktır. Yapılan işlemlere göre, her kişiye farklı ücretlendirme olmasının sebebi farklı tedavilerin uygulanmasından kaynaklanmaktadır. Yapacağınız görüşmelerden sonra yaklaşık bir fiyat alma imkânınız bulunacaktır. Halk arasında liposuction ameliyatıyla ilgili yanlış bilgilendirmeler bulunmaktadır. Yağ aldırma ameliyatı, sağlıksız beslenmeyle oluşan bir hastalık olan obeziteye diğer adıyla şişmanlığa çözüm değildir. Eğer diyabet hastalığınız varsa, zayıf kan dolaşımınız varsa liposuction ameliyatı için uygun değilsinizdir. Ayrıca belirli bir kiloya da sahip olmanız gerekmektedir. Yaş sınırlanması da bulunmamaktadır.

Liposuction fiyat araştırmasını yapmadan önce fiziksel ve ruhsal hazırlıklı olup olmadığınızı düşünüp netleştirmek için muhakkak bildiğiniz, güvenilir bir kuruluşa ve doğrultuda bir uzman cerraha başvurunuz. Konuyla ilgili tüm beklentilerinizi, korkularınızı, sorularınızı yönlendirerek konuyu tartışınız. Bu şekilde sağlıklı bir sonuç alarak harcama yaptığınız, ayırdığınız bütçeye değdiğini göreceksiniz.

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo