Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Liposuction İşlemleri

Liposuction İşlemleri

Liposuction uygulaması kadınların hızlı ve sonuç odaklı olarak zayıflamalarını sağlayan bir operasyondur. Estetik cerrahlar tarafından yapılan yağ aldırma işlemi, uzun süre hastanın kendisini korumasıyla kalıcı hale gelir. Yani operasyon sonrası hastanın kendi vücudunu koruması gerekmektedir. Bu işlem estetik cerrahi veya plastik cerrahi tarafından yapılır. Bunun içinde önce muayene olmalı ve güvenebileceğiniz bir doktora yaptırmanızı tavsiye deriz. Aksi halde ikinci bir işleme maruz kalmanız sizin için hem sağlık açısından iyi olmayacaktır hem de maddi olarak ekstra bir ödeme gerektirecektir. Yağ aldırma yöntemleri farklılık göstermektedir. Yani her kişiye göre vücut tipine göre farklı yöntem uygulanır. Ayrıca yağ aldırma fiyatlarını da etkileyecek yöntemler de bunlardır. Herkesin bildiği üzere, vakum sistemiyle yapılan Liposuction yöntemi, klasikleşmiş bir yöntemdir. İsminden de anlayacağınız gibi vakumla yağları çeker. Bununla birlikte ultrason yöntemi, güç yardımı yöntemi ve lazerle yapılan uygulamalar da diğer yöntemlerdir.

Bu yöntemleri siz kendiniz ancak doktorun yönlendirmesiyle tercih yaparak seçebilirsiniz. Doktorunuzda sizin için hangisi kalıcı bir çözüm olacaksa onu önermektedir. Hasta doktoruna bu konuda güvenmelidir. Güvendiği taktirde ikna oluşacağı için, doktorunuzun önceki referanslarınızı mutlaka dikkate alın. Liposuction fiyatları, hastanın durumuna göre değişkenlik gösteriyor. Yaptıracağı uygulama ve bölge önemlidir. Fiyat cetveli ise bu faktörlere bağlı belirlenir. Bunun içinde doktorunun muayenesi sonrasında yapacağı işlemleri anlatarak ödeyeceği paradan bahseder ve buna da hastane masrafları eklenerek, bir sonuca bağlanır.

Dolayısıyla yaklaşık bir bütçe vermem imkansızdır. Bunu da öğrenmenin en iyi yolu, araştırdığınız uzman doktorunuzdan bir randevu alıp, sorunlu bölgenizi gösterip, karar vermek üzere bilgi almanızdır. Böylelikle biran önce hem kilolarınızdan kurtulursunuz hem de kendinizi iyi hissedersiniz.

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo