Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Liposuction

Liposuction

Liposuction ve Yanlış Bilinenler

Vücut sağlığını olumsuz olarak etkileyen yanlış beslenmelere bağlı kilo alımlarıdır. Çağımızın hastalığı olan aşırı kilolu obez insanlar grubu ne yazık ki gördüğümüz sayısız kişilerden sadece birkaçıdır. Sağlıklı yaşam sağlıklı ve dengeli beslenmek ve spor yaparak mümkün olmaktadır. Sürekli oturan hareketsiz yaşama sahip kişilerde kilo artışı yaşanmaktadır. Hareket etmeyi olanaksız hale getiren bu durum karşısında diyetler her zaman istenilen başarıyı vermemektedir. Bu nedenle kilo vermek imkânsız olabilmektedir. İmkânsız olarak kabul edilen kilo verme problemine karşın teknolojinin harika adımı olan vaser lipo yöntemini uygulayarak hastaların yağları Ultrasonografik ses dalgaları yardımıyla kırılarak eritilmektedir. Sonrasında kanallar aracılığıyla çekilen yağlar dilenirse dolgu olarak başka bir alanda kullanılabilmektedir.

Hastaların En Çok Tercihi

Hastaların en çok tercih etmelerinin nedeni ameliyat hissi yaşatmayan 1 saat gibi kısa bir sürede yağlarından kurtulan hastaların konforlu, rahat ve modern bir kolaylık olması açısından önem taşımaktadır. Ameliyat sonrasında hastalar kendi vücutları içinde olan değişime inanamamaktadır. Son derece genç bir görünüm elde edebilmek bu teknolojiyle mümkün olmaktadır. Vaser liposuction sayesinde hastalar ameliyat sonrasında hiç sorun yaşamamaktadır. Diğer yöntemlerden farklı olarak Ultrasonografik ses dalgalarıyla yapılan bir ameliyat olması sonucunda daha az morluk ve şişlik oluşmakta ve hastalar birkaç gün içinde normal yaşantılarına kaldıkları yerden devam etmektedir. Hafiflemiş bir vücutla konforlu bir yaşama tekrardan merhaba demeyi teminat gösteren yöntem hastalar tarafından çok tercih edilmektedir.

Vaser Liposuction ile Yağ Aldırma Yöntemi

Vaser liposuction tüm dünyada kullanılan yağ alma yöntemidir. Ülkemizde de bu yöntemin uygulanmaya başlamasıyla kilolu kişilerin artık beklemelerine gerek kalmamıştır. Yenilenmiş bir vücutla kilo verdikten sonra oluşabilecek sarkmaların da önlenmesi amaçlanmış ve aynı yöntem sonrasında sarkma problemi olmamıştır. Hastalar liposuction yöntemiyle rahatlıkla yağ aldırmaktadır.

 

 

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo