Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul
0 (212) 279 64 96 0532 053 98 75

Bölgesel İncelme Operasyonu

Bölgesel İncelme Operasyonu

Bölgesel incelme olarak bilinen yağ aldırma operasyonu kadınların en çok başvurduğu estetik operasyonlarından birisidir. Hatta çok fazla tercih edeni vardır. Kolaylıkla sonuç alınan bir çözüm yöntemidir. Plastik cerrahlar tarafından yapılan ameliyat, lokal anestezi veya normal anestezi yöntemleriyle yapılıyor. Ameliyat yapılan bölgeye göre değişen bu anestezi uygulaması, doktorun kararına bağlıdır. Dolayısıyla hasta için iyi olan neyse o uygulamayı tercih edecektir. Operasyon öncesinde geniş çaplı bir araştırma yapmanızı önemlidir. Uygulama kilo alıp verme gibi deforme karşı ilk zamanlar zayıftır. Dolayısıyla doktorunuzun güvenilir olması ameliyat sonrası durum değerlendirmeleriniz içinde önemlidir.

Yağ aldırma fiyatlarına gelirsek, uygulamanın yapılacağı bölgeye göre değiştiğini söyleyebiliriz. Bu da net bir rakam verilmemesinin göstergesidir. Bunu en iyi şekilde öğrenmek için doktorunuza muayene olmanız lazım. Liposuction fiyatları doktorunuzun ön gördüğü şekilde verilir. Bunun içinde gidip muayene olup işleme karar vermeniz gerekiyor. Operasyon sonrasında kanama, ağrı gibi belirtilerin olması çok normaldir. Endişelenecek bir durum yoktur. Sonuçta ameliyatlı bölgenin iyileşme süresi vardır.

Doktorunuzun önerisine göre kendi sağlığınız için dikkat etmelisiniz. Ameliyat sonrası da ameliyat süreci kadar önemlidir. Kişinin bu süreçte de kendisine dikkat etmesi gerekir. Kişisel bakımlarını ihmal etmemeli, kilo alıp vermemeli ve sürekli dikkatli olması gerekir. Ameliyat sonrasında kanama meydana gelebilir. Bu kanama her ameliyatta olduğu gibi bu operasyonda da olması sorun değildir. Ancak bu kanama durumunu kesmek mümkündür. Özel ameliyat sonrası korseyi düzenli kullandığınız takdirde hem estetikli bölge daha hızlı iyileşir hem de sarkma, kanama gibi risklerden kurtulmuş olursunuz. Doktorunuzun operasyon sonrasında söylediği talimatlara dikkatli bir şekilde uyum saplamanız sizin kendinizi toparlama sürenizi hızlandıracaktır.

Son Yazılar

vaser liposuction vaser lipo